Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych na potrzeby firm zajmujących się usługami w dziedzinie mechniki samochodowej. Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy strony internetowej, gdzie zaprezentujesz swoje usługi i pokażesz wykonane projekty to mechanik w twoim mieście wykona dla Ciebie taką stronę internetową. Dużą zaletą stron Internetowych firmy mechanik w twoim mieście jest cena wykonania takiej strony internetowej dopasowanej do budżetu klienta. Klient może sam dopasować pakiet wykonania takiej strony wraz z możliwościami reklamy jakie oferuje firma mechanik w twoim mieście w Polsce. W pakiecie można wybrać oprócz strony internetowej również wizytówki, reklamę na auto firmowe lub inne potrzebne usługi reklamowe. 

Jak będzie wyglądać Twoja nowa strona internetowa?

25 1

Co zawiera strona internetowa?

Twoja nowa strona internetowa będzie zawierała wszystkie najważniejsze elementy takie jak prosty i funkcjonalny projekt z Twoim firmowym logo. Tekst czyli opis czym się zajmuje Twoja firma i kontakt do Ciebie. Tekst i zdjęcia są dostarczane przez klienta lub przez firmę mechanik w twoim mieście. Firma mechanik w twoim mieście również może osadzić zdjęcia w cenie wykonania strony. Naturalnie do odbioru poczty od swoich klientów będziesz potrzebował adresu email w czym firma mechanik w twoim mieście Ci pomoże. Zaletą strony internetowej jest optymalizacja strony pod względem jej funkcjonalności i późniejsza współpraca z klientem, która polega na dodawaniu nowych zakładek do strony, nowych zdjęć wykonanych projektów jak i również tekstów. Ale jednym z najważniejszych elementów takiej strony jest nazwa firmowej domeny czyli nazwa pod jaką będziesz mogła zobaczyć swoją stronę w sieci.  

Co jest w cenie stworzenia strony internetowej?

Jaka jest cena takiej strony Internetowej

Utworzenie strony internetowej to koszt 1250 złoty. Jest to nie wiele patrząc na usługi dodatkowe jakie oferuje firma mechanik w twoim mieście w zakresie obsługi strony internetowej. W cenie usługi stworzenia strony internetowej jest  jej optymalizacja, co przekłada się na wyniki w widoczności Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych. 

Abonament roczny w firmie mechanik w twoim mieście

Cena wykonania strony internetowej jest bardzo niska i dlatego do jej ceny dodany został miesięczny abonament na rok, którego miesięczna opłata wynosi 100 złoty. W cenie abonamentu są wszystkie wyżej wymienione usługi, optymalizacja strony i dodawania nowych elementów do już utworzonej strony internetowej. Koszt całkowity utworzenia prostej i funkcjonalnej strony internetowej widocznej na komputerach i telefonach komórkowych to 1250 złoty + miesięczny abonament na rok czasu w wysokości 100 złotych.

19 2
25 1
30 1 1

Co wyróżnia strony firmy mechanik w twoim mieście?

22 1

Projekt strony dopasowany do Twoich usług

Wykonanie projektu strony internetowej od podstaw dopasowanej do Twoich usług. 

23 1 1

Nazwa domeny dla Twojej firmy i oferowanych usług

Nazwa domeny dla Twojej firmy, która wyróżnij Twoją działalność na rynku. 

28 1 1

Teksty na stronę internetową w języku polskim

Osadzanie tekstów w języku polskim z opisem usług, które oferujesz.

29 1 1

SEO czyli optymalizacja w wyszukiwarkach internetowych

Optymalizacja strony w zakresie SEO czyli by Twoja strona miała jak najwyższy ranking w wyszukiwarkach internetowych.

33 1

Stworzenie konta na popularnych portalach społecznościowych

Tworzenie kont na popularnych portalach internetowych byś mogła reklamować tam swoje usługi dodając do portfolio zrealizowane projekty. 

16 2

Rejestracja Twojej firmy w Google maps

Utworzenie profilu Twojej firmy w Google maps by Twoja firma i świadczone usługi były bardziej widoczne dla klientów.

31 1

Wstawienie zdjęć potrzebnych do wizualizacji strony

Osadzenie zdjęć na stronie internetowej dopasowanych do profilu Twojej firmy by każdy mógł zobaczyć jakie usługi oferujesz.

26 1

Optymalizacja strony pod względem poprawnego działania

Konserwacja strony internetowej by działała w sposób poprawny i funkcjonalny. Optymalizacja strony pod względem wyglądu i funkcjonalności. 

27 1

Osadzanie tekstów i zdjęć zrealizowanych projektów

Osadzanie nowych tekstów i zdjęć na stronie internetowej jak na przykład nowo zrealizowanych projektów Twojej firmy.

Co zrobić by mieć taką stronę internetową?

Jeśli przeczytałaś ofertę wykonania strony internetowej przez firmę mechanik w twoim mieście i jesteś zainteresowana jej wykonaniem to napisz wiadomość i opisz jakie usługi wykonujesz w Polsce. Napisz również jaki masz budżet na realizowanie projektu reklamy To jej firmy.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy jeśli chcesz skorzystać z usług mechanik w twoim mieście w Polsce lub jeśli chcesz zamieścić ogłoszenie na stronie.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Dane kontaktowe

LinkedIn
X