Wizytówki z logo i opisem

Wizytówki z logo i opisem Twoich usług. Wizytówki firmowych usług to projekt i druk firmowych wizytówek na, których będziesz mogła zaprezentować usługi swojej firmy wraz z Twoim logo i danymi do kontaktu. Wizytówki to świetna reklama dla Twojej firmy i może Ci pomóc w zdobywaniu klientów. Cennik wizytówek zaczyna się od 270 złoty za 500 sztuk. W cenie wizytówki jest proste logo i opis usług Twojej firmy jak i również kontakt do Ciebie.

Rodzaje dostępnych wizytówek

51 1

Wizytówka 300 g/m2 z logo i tekstem

CENA: 270 zł

Wizytówka z logo i opisem Twoich usług w języku polskim. Proste logo, wymiar wizytówki 85×55 mm, Papier 300 g/m2, mat, dwustronny druk kolorowy, ilość 500 sztuk, wykonanie wizytówki to od 5 do 10 dni roboczych. Istnieje możliwość dodruku na życzenie. 

51 1

Wizytówka 400 g/m2 z logo i i tekstem

CENA: 360 zł

Wizytówka z logo i opisem Twoich usług w języku polskim. Proste logo, wymiar wizytówki 85×55 mm, Papier 400 g/m2, błysk, offsetowy dwustronny druk kolorowy, ilość 500 sztuk, Wykonanie wizytówki od 5 do 10 dni roboczych. Istnieje możliwość dodruku na życzenie. 

50 1

Projekt nowej wizytówki wraz z logiem

CENA: Wycena

Projekt logo dla usług Twojej firmy czyli Twoje nowego logo. Projekt logo opiera się usługach i produktach, które oferujesz klientom swoje firmy. Wycena takiego projektu jest indywidualna i zależna od trudności wykonania takiej wizytówki. 

Jak zamówić wizytówki?

By dokonać zamówienia jednej z dostępnych wizytówek na stronie internetowej mechanik w twoim mieście należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Po odebraniu Twojej wiadomości zostaje wysłana Ci oferta w której znajduje się opis i cena wykonania Twojej firmowej wizytówki. Jeśli się zgadzasz na cenę usługi wykonania dla Ciebie wizytówek dokonujesz płatności na stronie mechanik w twoim mieście lub na podany numer konta. Jeśli posiadasz własne logo to osadzam je na Twojej wizytówce wraz z danymi do kontaktu do Ciebie, jeśli natomiast nie posiadasz logo swojej firmy to nic się nie martw w cenie tej usługi jest również proste logo, które zostanie osadzone na Twojej wizytówce. Następnie wykonany projekt zostaje wysłany do Ciebie do zatwierdzenia. Jeśli zatwierdzisz projekt wizytówki to wizytówka zostaje wydrukowana i wysłana do Ciebie na podany adres. Czas realizacji Twojego zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych. Po tym okresie wizytówka zostaje wysłana na Twój adres. Czas dostarczenia Ci wizytówek to od 3 do 7 dni roboczych.